Реєстрація

Знайдіть когось особливого онлайн

Знайомства для самотніх батьків

Все більше людей шукають собі пару на сайтах знайомств: для серйозних стосунків, створення сім'ї або просто спілкування онлайн. У кожного свої цілі та пріоритети. Добре, що сьогодні є багато цікавих платформ, а багатомільйонні бази анкет самотніх поблизу дозволяють зустріти дійсно свою людину.

Cайт знайомств для самотніх батьків — простий та надійний спосіб знайти свою другу половинку. Саме тут зареєстровані самотні батьки, а також жінки і чоловіки, які не проти знайомства із тими, у кого вже є діти. Це самодостатні та успішні люди, яких не лякає перспектива взяти на себе відповідальність за усю свою майбутню родину, якою б великою вона не була. Скоріш за все, вони вже були у шлюбі, але щось не склалося, побудували кар'єру, але не мають найголовнішого — коханої людини поруч.

Знайомства для самотніх батьків

Зробіть перший крок онлайн 

Відчуваєте у собі жагу до нових стосунків та готові до створення сім'ї? Спробуйте онлайн. Загалом тут знайомляться не лише батьки-одиначки, а і всі, кому зараз самотньо. Але враховуючи вікову категорію  30+, самотніх батьків тут значно більше, ніж на інших сайтах знайомств. 

4 поради для перспективних знайомств

Обирайте сайт знайомств для самотніх мам і тат ретельно, адже це місце, де ви маєте зустріти не просто цікаву людину або своє кохання, а вітчима чи мачуху для своєї дитини. 

Ось декілька порад щодо того, як проводити час в онлайні максимально ефективно.

1. Будьте відкриті до знайомств

Просто заповнити свій профіль та сидіти чекати на повідомлення можна, але це буде досить довгий шлях до щастя. Будьте активними, пишіть першими, обов'язково відповідайте на всі вхідні повідомленния, ставте вподобайки людям, чиї фото або погляди на життя вам імпонують. Не бійтесь розпочати спілкування з новою людиною, приділіть цьому не 5 хвилин, а хоча б декілька днів. Зручність онлайн-знайомств полягає в тому, що тут немає застарілих стереотипів та можна спілкуватися із декількома людьми відразу. При цьому, вам навіть не потрібно виходити із дому.

2. Приділить увагу заповненню профілю та фото

Знайомства для одиноких батьків в інтернеті — це реальна можливість змінити своє життя на краще. І саме ваш профіль формує перше враження про вас. Поки людина не спілкувалася з вами, вона може скласти першу думку про вас лише за фото та описом. Завантажте свої найкращі фото, напишіть про себе докладніше: дайте знати, що у вас є діти, і що ви шукаєте серйозні стосунки — так ви швидше знайдете того, хто вам підходить.

3. Максимально використовуйте функціонал сайту 

На Kismia можна швидко зрозуміти, наскільки вам підходить людина. Коли ви заходите у чиюсь анкету, ви відразу бачите основну інформацію: освіту, професію, сімейний стан, ставлення до дітей, вік, місто проживання та ціль знайомства. Зверніть увагу на відсоток сумісності, який підкаже наскільки ви підходите один одному. Окрім безкоштовної підписки, спробуйте платний функціонал із розширеними можливостями для спілкування. Це суттєво збільшить ваші шанси познайомитись з кимось дійсно особливим.

4. Будьте онлайн

Ніхто не буде писати людині, яка буває у мережі раз на тиждень. Тож, візьміть собі за гарну звичку заходити у свій особистий профіль хоча б двічи чи тричі на день. Це проста і приємна місія, адже у Kismia є зручний мобільний додаток. Встановіть його собі на смартфон та насолоджуйтесь новими знайомствами 24/7.

син з мамою сидять в ліжку

Знайомства для самотніх молодих тат і мам: плюси і мінуси Kismia

До плюсів знайомства на Kismia можна віднести:

Серед мінусів користувачі найчастіше зазначають такі моменти:

Не поспішайте, навіть якщо ваша єдина мета — знайти людину для серйозних стосунків та шлюбу. Будьте відкритими до знайомств та насолоджуйтесь спілкуванням, адже саме так починаються історії кохання. 

Серйозні знайомства для батьків: безпека на першому місці

Пам'ятайте про базові правила безпеки, коли спілкуєтеся на платформах для знайомств. Зазвичай, надійні сайти приділяють увагу модерації анкет та фото нових користувачів і досить швидко реагують на скарги.

Ось кілька простих правил, які допоможуть вам бути у безпеці:

На Kismia зареєстровано багато чудових людей. Але це не виключає можливості потрапити на бота або невиховану людину. Просто напишіть нам, щоб ми все ретельно перевірили. 

Цікавих знайомств!

Запитання й відповіді

Чи можна шукати на сайті не лише самотніх батьків, якщо мої цілі зміняться? arrow-icon

Авжеж. На сайті зареєстровано багато самотніх людей різного віку. Для дружби, стосунків або побачень — ви точно знайдете тут свою людину.

Авжеж. На сайті зареєстровано багато самотніх людей різного віку. Для дружби, стосунків або побачень — ви точно знайдете тут свою людину.

Я можу заблокувати нав'язливого користувача та не відповідати на його/її повідомлення? arrow-icon

Так, це можливо. Безпека та спокій користувачів — пріоритет для нас.

Так, це можливо. Безпека та спокій користувачів — пріоритет для нас.

Як увімкнути Преміум, щоб скористатися повним функціоналом платформи для знайомств? arrow-icon

Необхідно оформити платну підписку. Це можна зробити за 1 хвилину у вашому особистому профілі. Ви можете відмовитися від підписки та повернутися до безкоштовної версії у будь-який момент.

Необхідно оформити платну підписку. Це можна зробити за 1 хвилину у вашому особистому профілі. Ви можете відмовитися від підписки та повернутися до безкоштовної версії у будь-який момент.